Akce a novinky – Maximal Animal

Akce a novinky

18.10.2020

Snowboard kemp 2021

Vážení přátelé a kamarádi, společně jsme na scéně více než 10 let a věnujeme se hlavně SNOWBOARDINGU, FREESKINGU a WAKEBOARDINGU. Rádi bychom Vás pozvali na nadcházející […]
18.10.2020

Akademie 2021

Vážení přátelé a kamarádi, společně jsme na scéně více než 10 let a věnujeme se hlavně SNOWBOARDINGU, FREESKINGU a WAKEBOARDINGU. Rádi bychom Vás pozvali na nadcházející […]
18.10.2020

Tým – Jarní spoty

Zdar parto a příznivci týmu Maximal Animal, abychom ti v programech MA akademie nebo MA snowboard kempu mohli dát maximum, sami musíme trénovat a díky tomu se […]
9.3.2020

Snowkemp s Maximal Animal 2020 – článek

  Tak se to zase odehrálo. Ptáte se co? No přece Snowcamp s Maximal Animal. Pro ty, co nebyli, tak přinášíme kompletní zpravodajství v podobě tohoto článku. Snowcamp […]
15.10.2019

Maximal Animal Snowkemp 2020

Letos nás čeká už 5. ročník Snowkempu s Maximal Animal, který bude hlavně o freestylu ve snowparku Ski areálu Neklid a Klínovec.  Tento rok se zásadně mění termín […]
14.10.2019

Maximal Animal Akademie 2020

Zima se nám pomalu blíží a s ní i naše pravidelné tréninky. Letos se opět můžete těšit na známé trenéry z našeho teamu. Hodně budeme jezdit […]
11.10.2019

M.A. Team na Neklidu

Čus, tady Matouš z Maximal Animal. Jsem tu s dalším blogem a dneska se kouknem, jaký to bylo na Neklidu v dešti. Na Neklidu je totiž […]
8.5.2019

Maximal Animal Akademie 2019

Zima už je téměř za námi a my vám přinášíme souhrn z letošní MA akademie. Letošní sezóna byla velice pestrá a i náročná. Trávili jsme jí […]
1.4.2019

Snowkemp s Maximal Animal 2019

Rok se s rokem sešel a máme tu znovu Snowkemp s Maximal Animal, který se tentokrát konal v březnu. Změnili jsme pro tento rok resort a […]
16.11.2018

Chomutovský pohár lyží a snowboardů s MAXIMAL ANIMAL

16.11.2018

3. Ročník Chomutovského poháru lyží a snowboardů

16.11.2018

OTEVŘENÍ WAKEPARKU V CHOMUTOVĚ

Na vědomost se dává, že chomutovský vlek na vodní lyžování a wakeboarding je znovu otevřen. Přes všechny technické problémy se nám podařilo otevřít tenhle skvělý areál. […]

MAXIMAL ANIMAL TEAM – HINTERTUX SPRING / KVĚTEN 2018

Tým M.A. tímto výletem zakončuje zimní sezónu 2018. I přes krátký pobyt se rychle aklimatizujem a snažíme se jezdit do takzvaného „mrtva“. Těžký a měkký sníh nám dovoluje zkoušet těžší triky, ale zároveň hodně unavuje nohy. Po 3. denním ježdění vzniká tento krátký edit, který je převážně o snowboardingu a malém výletění po okolí. Doufáme že vás video bude bavit a už se na vás těšíme v letním provozu ve Wakeparku v Chomutově.
 
 
 
 

Maximal Animal Team – Kaunertal Spring / Květen 2018

Tým M.A. ještě neukončuje zimní sezónu a vyráží směr Kaunertalský ledovec, který se nachází v Rakousku. Bere s sebou dva mladé jedince a ti se velkého snowparku nezalekli. Celý tento krátký film jsme pro vás natočili tak trochu jinak. Ukážeme vám také život okolo snowboardingu a freeskingu.
 
 
 
 

Jarní Ledovec s Maximal Animal / Duben 2018

Píše se datum 28.4.2018 a to je závěr zimní sezóny ve Skiareálu Klínovec a jak jinak než ve formě Jarního Ledovce. Ve městěch léto, ale u nás stále dost sněhu. Povedlo se nám pro vás připravit Set Up 8 překážek. Při prvním projetí tratě se zdálo, že vše bude rychlé a náročné, ale druhá-třetí jízda jsi vše osahal a už jsme si jenom užívali poslední shred, který nezůstal bez odměny. Ty nejkreativnější výkony byly odměněny věcnými cenami od firmy Snowbitch.cz, takže každý z vás si odvezl nějaký ten dárek. Díky za spoluoráci místnímu Music klubu z Loučné, příští ročník to rozjedeme zase o kus více. Díky všem za parádní rozloučení se sezónou a vidíme se v příštím roce, čáágoo 🙂
 
 
 
 

Maximal Animal Akademie 2018

Sezónu máme za sebou a s ní i naše snowboardové a lyžařské tréninky. Dvanáct tréninnků plných zábavy, sportu, přátelství a nových setkání bylo opravdu skvělých.
Máme spoustu nových zážitků a taky nových triků. Velký progres byl vidět u každého kdo nás navštívil, ale hlavně u pravidelných účastníků. Teď si dáme letní pauzu ve Wakeparku v Chomutově a už se těšíme na další zimní sezónu. Přidáváme výběr fotek a videí z toho nejlepšího z celé sezóny.
 
 
 
 

Snowkemps s Maximal Animal / duben 2018

Snowkemp s Maximal Animal, hlavně dubnový je ten nejlepší čas trávený na horách s lyžema nebo snowboardem a proč? Protože ti ukážeme i život okolo těchto sportů a díky naší originalitě a heslem: škola hrou se odlišujeme od všech ostatních a tvé výkony jdou rapidně nahoru.
Snowkemp je určen pro začátečníky i pokročilé jezdce, naučíme tě freestyle’a součástí je bohatý doprovodný program, hry, soutěže, zábava, přátelství a spousty dalšího zažiješ pouze s námi.
Ještě jsi s námi nebyl? Mrkni na video a hned jedeš 😉
 
 
 
1
2
3
4

Snowkemp s Maximal Animal / březen 2018

Říká se „březen za kamna vlezem“, ale u nás by to spíš bylo březen na snowkemp jedem 🙂 Tento termín jsme pro vás vybrali záměrně a byl nastaven specíálně pro školáky a školačky z důvodu konání jarních prázdnin. Rozhodně se vás ukázalo víc než dost a tak se tento termín stal jedním z nejvíce navštěvovaných. V areálu nás nezdržovali žádné fronty a celý snowpark jsme měli skoro pro sebe. Užili jsme si program maximálně, od ježdění na snowboardu po společenské hry a nebo romatické západy slunce z vrcholu Klínovce.
 
 
 

Snowkemp s Maximal Animal / Leden 2018

Jak se krásně pobavit na sněhu, snowboardu nebo lyžích? Ideálně navštívit jeden z našich snowkempů, které vám nabídnou bohatý program nejenom na svahu, ale poskytne zábavu v okolí nebo na baráku. V tento termín jsme pro Vás snowcamp dělali prvně a udělali jsme dobře! I když byla atmosféra poněkud komorní, o to víc jsme se Vám mohli věnovat. Za pouhé tři dny ježdění zažili všichni obrovské zlepšení. Ti co neuměli vůbec jezdit, tak na konci celého tábora už jezdili i základní věci ve snowparku. A naopak ti co už jezdit uměli, tak zjistili že snowboard nabízí mnohem více zábavy než doposud znali. Po celou dobu snowkempu nám sněžilo o sto šest a kempeři si tak vyzkoušeli jaké to je jezdit v prašanovém sněhu.
Snowkemp je určen pro začátečníky i pokročilé jezdce, naučíme tě freestyle a součástí je bohatý doprovodný program, hry, soutěže, zábava, přátelství a spousty dalšího zažiješ pouze s námi.
Ještě jsi s námi nebyl? Mrkni na video z lednového snowkempu a hned jedeš 😉
 
 
 

Chomutovský pohár lyží a snowboardů s MAXIMAL ANIMAL

Dámy a pánové, mládež, děcka a všichni ostatní co jste svojí návštěvou, či jinak podpořili naši společnou akci, která proběhla 30.9.2017 přímo na Chomutovském náměstí.
V tento nádherný sobotní den, kdy se i umoudřilo po dlouhé době počasí, obloha modrá a na sluníčku 25stupňů celsia, jsme prožili unikátní akci v celé Evropě.
Jak je to možné?
 
Ano, vytvořili jsme zimu v létě s opravdovým sněhem přímo v centru města a to se jen tak v letních dnech nevidí.
Než se pustíme do čtení, jak celá akce probíhala, dovolte abychom poděkovali našim největším partnerům, kteří se zasloužili o velkou finanční podporu.
Moc děkujeme a vážíme si spolupráce s Město Chomutov, Nepro stavební, Kultura a sport Chomutov. 
 
 
 
1 (Large)
2 (Large)
3 (Large)
4 (Large)

Snowkempy s Maximal Animal 2018

Jsou jedinečné chvíle na sněhu, které jsou určeny lyžařům, snowboarďákům, začátečníkům nebo pokročilým.
V nadcházejícím roce 2018 jsme si pro vás připravili hnedka tři termíny na Klínovci:
Leden 17.-21.1. 4noci, 3dny skipas, cena děti do 15let 5.490,- / Cena dospělý 5.990,-
Březen 4.-10.3.  6nocí, 5dnů skipas, cena děti do 15let 7.490,- / Cena dospělý 7.990,-
Duben 1.-8.4. 7nocí, 5dnů spipas, cena děti do 15let 6.990,- / Cena dospělý 7.490,- + VIP večerní ježdění i se snowparkem 390,- jediné v ČR.
Ceny jsou bez jídla, ale dá se domluvit s ostatními z baráku na společném vaření, dve velké kuchyně k dispozici v luxusním ubytování Alpského stylu chaty Apolena.cz.
V případě malých dětí od 6let příplatek za pečovatelku 350,- na děcko, po domluvě i za vás nakoupíme. Foto a video je součástí ceny.
Vyhoupneme dubnový kemp, který má opravdu unikátní atmosféru, působí jako jarní ledovec, sněhu stále dostatek, teplé počasí a zažijete nejvíce zážitků.
Díky naší originalite, kterou nikde jinde nepotkáte a více jak 10ti leté zkušenosti s námi poznáte krásy těchto sportů a okolí. Máme své osnovy učení a heslo: škola hrou.
Program je nastavený na maximální prožitek času s Maximal Animal.
Jízda s profesionálními jezdci, unikátní snowpark, jízda v terénu, jedinečná výuka, večerní ježdění, noční program, exkurze lanovky, test centrum, vyhlídky, soutěže, hry, závody, výlety, aquáč, grilování, legrace, kamarádství, zábava, párty, večerní program a večerní ježdění.
To vše a o kousek víc zažiješ pouze s Maximal Animal, něvěříš, pojeď s námi a uvěříš 🙂
 
Přihlášku vyplň zde:
 
Více fotek a videí o snowkempu najdeš zde(to klidně dej i do přihlášky):

Chomutovský pohár lyží a snowboardu s Maximal Animal (30.9.2017)

Vytvoříme zimu přímo na náměstí v centru města Chomutova. Postavíme velkou konstrukci, na kterou navezeme dostatek sněhu.

Hlavní show této události bude exhibiční závod českých olympioniků a reprezentantů na lyžích i snowboardu. Soutěžíme o zlatý chomutovský pohár, který předá primátor města.

Tento ročník si navíc zajezdí i široká veřejnost, pro kterou bude postavena lehká překážka. Nezapomínáme ani na ty nejmenší, pro které přijede Burton snowpark, a tam si děti budou moci vyzkoušet, jaké to je, se na snowboard vůbec postavit.

Bohatý doprovodný program nebude chybět. Po celou dobu můžete trávit čas v našem stanovém městečku, které vám nabídne jídlo, pití, kávu, posezení, módu, rychlá auta, skákací hrad, malovaní a další zajímavosti.

Také se těšte na autogramiádu olympioniků, taneční vystoupení mistrů světa, speciální hamburgry od těch nejlepších, pivo od maestra v čepování, hry a soutěže o věcné ceny pro všechny návštěvníky. Finále Chomutovského poháru se odehraje ve večerních hodinách za umělého osvětlení. Dozvíme se kdo se stal šampiónem, rozdáme věcné ceny a poháry.

Tím vše nekončí, po skončení akce na náměstí se přesuneme o 50m dále, do prostoru Music XS clubu,  kde proběhne afterparty a všichni to zakončíme  pořádným koncertem s těmi nejlepšími DJs a kapelami až do rána.

1 (Medium)
3 (Medium)
DSC_5160pm (Medium)
2

Maximal Animal tým

Ježdění v partě je vždy nejlepší, je více legrace, více zábavy a padá více triků. My se teď podíváme jak můžeme sjet sjezdovku tak, aby si vás všichni všimli, v tzv. SHREDU a v druhé části se podíváme na krásné místo v Krkonoších, kam nevedou žádné sjezdovky s názvem Moravská Bouda, zde jsme natočili čistě freestylový edit.
Snímek obrazovky 1 (Small)
Snímek obrazovky 2 (Small)
Snímek obrazovky 3 (Small)

Snowkemp s Maximal Animal na Klínovci 2017

9nů plný sportu, zábavy, legrace, cestování, her, soutěží a smíchu je za námi. Vše se odehrávalo ve Ski areálu Klínovec a jeho okolí. Nárámně jsme si to všicí užili a vše ve zdraví přežili ;-).

 
17761107_1357946617577797_4453898275517012119_o
17854666_1364836566888802_2712969330423235603_o
17760800_1359588264080299_9058547562889561182_o

MA Akademie 2017 – foto/video

Přinášíme vám kompletní poohlédnutí z Maximal Animal Akadmie na Klínovci z roku 2017. Najdete zde 13ks galerií, v kterých jsou fotografie i videa. Tímto od nás získáváte obrovský bonus, který vám zůstává navždy jako památka. Podívejte se jak vám to šlo, jak jste se zlepšovali, co jste všechno zkusili, kde jste všude byli a kdo všechno akademii navštívil. Bylo to nádherné, bylo to skvělé, vy jste byli úžasný a moc se na vás těšíme v příštím roce.
2 3 (Small)
IMG_3940
7

Snowkemp s MA je jedinečná událost

Snowkemp s MA je jedinečná událost na sněhu v závěru zimní sezóny určena lyžařům, snowboarďákům, začátečníkům nebo pokročilým. Dubnový datum vypovídá o unikátní atmosféře, máme pro vás připravený bohatý program nejenom na sjezdovce. Čeká vás M.A. park, jízda v terénu, jaro, slunce, sníh, soutěže, večerní program, výlety, aquáč, grilování, legrace, zábava a párty. Provázet vás bude tým Maximal Animal, který se už teď na vás připravuje ;-). Vše budeme fotit a natáčet. Postupně vás budem informovat o celé události, prozradíme pár zajímavosti, ukážeme na videích a fotkách na co se můžete těšit. Náš kemp je originální a jedinečný, nevěříš, zúčastni se a uvěříš :-).
​Po obdržení přihlášky s tebou bude pravidelně komunikovat.​
 
 
Přihlášku vyplň zde:
http://www.maximalanimal.cz/snowkemp/
 
 

Více sleduj na FB události:
https://www.facebook.com/events/1820709268192016/

 
 
Cena:
děti do 16 let – 6.800 Kč
17+ let – 7.600 Kč
 
 
 
 
Nebo si rovnou zavolej:
+420775894260
Počet míst je omezen, těšíme se na tebe
🙂 🙂 🙂

Maximal Animal Akademie 2017:

A je to tady, na kopce padá sníh, sjezdovky se otevírají a stím i letošní Maximal Akademie, která je určena všem mírně pokročilým snowboardistům a lyžařům.
Jadná se o hromadnou výuky, kterou vás budeme provázet celou zimu, každou neděli na Klínovci. Vaše dovednosti natočíme na kameru nebo nafotíme. Budou vás učit členový týma M.A. Získáte nové kamarády a vaše ježdění se rapidně zlepší.
Tuto neděli 18.12 zahajume druhý trénink v kterém si dáme ještě opáčko z loňska přidáme nové triky.
Sraz před 10h u spodní stanice Cinestaru.
Buď i ty součástí Maximal Animal týmu a přihlaš se k nám do akademie.
 
Celou loňskou Akdemii najdeš zde:

Maximal Animal Akademie 2016:

Máme pro vás shrnutí celé Maximal Animal Akademi 2016 z Klínovce, zde najdeme celkem materiál z 11cti tréninků. Každý z vás kdo se zúčastnil najde v této kategorii krásnou památku v podání fotografíí nebo videa a ten kdo nebyl a chtěl by v příštím roce s námi trávit čas, ať neváhá a přidá se k nám. Akademie je otevřena všem mírně pokročilým, lyže nebo snowboard si vem s sebou a potkáme se každou neděli od 10-15h na Klínovci.
Uvodka - 1
2
3

Maximal Animal Škola 2016:

Učíme úplné začátky, jízdu na svahu, triky v parku i mimo něj. Maximal Animal ŠKola je určena jednotlivcům, skupinám, školám nebo s tebou pojedeme i na lyžák. Stačí ti jen dobrá nálada a odhodlání naučit se na lyžích nebo na snowboardu. Bude tě doprovázet náš couch a za chvíli jsi nejlepší na svahu. K tomu tě vyfotíme a dostaneš od nás malý dárek.
Uvodka - 1
2
3

Maximal Animal zima 2016:

V této sekci najdeme činnost týmu Maximal Animal, který jezdil po závodech, fotil a nátečel promo materiál, nebo stavěl freestylovou trať pro dětskou Olympiádu, či skicross na Kids cup. Taky zde najdeme zábavná videa spojená se zimou, například první běžky, vyhlášení soutěže nebo natural punk. Také zde najdeme hezké fotografie z produkce M.A. a hlavně Snowkep s Maximal Animal Klínovec.
1 Uvodka-oriznuta, zasnezene stromy + snowboardista
2
3

Snowkemp s Maximal Animal Klínovec 2016:

Snowkemp s Maximal Animal Klínovec 2016 je za námi a my vám tu přinášíme report o tom jak to celé proběhlo a posíláme dárek v podání fotografií a videa 😉
 
IMG_6503
IMG_6417
IMG_7088a

Snowkemp s Maximal Animal na Klínovci (3.-10.4.2016):

MAXIMAL ANIMAL kemp na Klínovci snowboardů a lyží je tu!!! Naším cílem je si užít společně spousty legrace, zážitků a najít nová přátelství.
Budeme jezdit, trénovat, fotit, natáčet, grilovat, opalovat se, pózovat, bavit se, pařit…prostě žít naplno celý týden 😉

6 DNŮ SKIPAS NA CELÝ AREÁL (www.klinovec.cz)
7 NOCÍ V ALPSKÉM STYLU (www.apolena.cz)
8 DNŮ POBYTU (www.krusnehory.eu)

CENA: 6800 KČ

Kemp je určení všem příznivcům, holkám, klukům, dětem i dospělým. Začátečníkum a pokročilým.

Program:
3x freestyle park, 2x ježdění po celém areálu 1x sjezdovky, tématické hry, soutěže, výlety, videocouching, přednášky, večerní program

Reference:
10let praxe, čerpání inspirace ze západu, spolupráce se Šárkou Pančochou, Martinem Černíkem, Markem Skálou, Simonou Baumrtovou, pořádání MČR, Evropský pohár a jiných kempů

Počet míst je omezen, max. 25osob.

Přihlášky zasílej:
www.maximalanimal.cz/snowkemp/

Sleduj nás:
WEB: www.maximalanimal.cz
INSTAGRAM: maximalanimal
FB: www.facebook.com/MAXIMALANIMAL

Zavolej:
Honza Vorlík-775894260
Pavel Jančata-773646247

Maximal Animal Škola – Lyžák Duhová cesta (4.1.-8.1.2016):

Zajímavá část na emoce, zážitky a přátelství, býva, když společne stravíme více času, více dní. Momentálně se jedná o lyžařský kurz základní školy Duhová cesta. Zde jsme užívali čtyři krásné dny. Nasbírali jsme materiál pro sérii fotografií a jeden krátký film. Mrkněte sami jak to bylo úžasné 😉
bez_jmena-21
bez_jmena-15
bez_jmena-14

Maximal Animal oblečení:

Přinášíme vám kolekci oblečení Maximal Animal, trika, mikiny, jednobarevné, pestré, pro kluky nebo holky. Najdete zde druhy v několika barevném provedení, klasické střihy nebo prodloužené verze-fit long. Nezapomínamé i na ty nejmenší, dětská kolekce součástí. Více najdete na našem FB.
4
12
13

Maximal Animal Škola:

Maximal Animal Škola je pro každého, od útlého věku, až po neurčenou hranici, snowboard nebo lyže. Učíme úplné začátky, pokročilý, zdatný, vždy je co zlepšovat. Obloučky, sjezdovky, mimo terén, freestyle, technické prvky, nebo speciální požadavky. Jednotlivce, skupiny, lažařské kurzy a nic nám není cizí.Máme bohatou praxi ze zahraničí a svou originální osnovu. Ta je ušita přímo vám a mnohem rychleji se dostanete k vysněným výkonům. Razíme si heslo: škola hrou.
1
2
3

Maximal Animal Akademie 2016:

Milí příznivci, zima už je tu a s ní přichází i Maximal Animal Akademie. Tento čas je určený od mírně pokročilých jedinců, holky, kluci, starší, mladší, kdy jsou pravidelné setkání po celou sezónu. Zde tvoříme tým kamarádů, trénujeme, učíme se stále novým dovednostem, všeobecná škála zaměření, hlavně máme legraci a zábavu. Pokud máte zájem být součástí této skupiny, napište nám mail, zprávu na FB, zavolejte nebo vyčkejte brzkých termínu prvních aktivit.
1
2
3