Další projekty Maximal Animal – Maximal Animal

Další projekty Maximal Animal

Vodní lyžování / Wakepark

– Komplexní správá areálu, vedení personálu, občerstvení, zázemí, reklama, marketing, jednání s městskými úřady a zásobování. Tvorba eventu, teambuldingových akcí, večírků, kulturního doprovodu, závodů, soustředění, kempů a výukových programů. 

Wakepark 1 (Large)
Wakepark 2 (Large)
Wakepark 3 (Large)

Komořanské dětské hry

– Akce postavená na míru, vypracování projektu, včetně marketingového balíčku, který obsahuji reklamu v rádiu a TV, dále, sociální sítě, veřejné plochy, plakáty, letáky a galerie. Prezentace a realizace projektu ze svých řad. Originální stanoviště, personál, hudební produkce a unikátní atmosféra.

Komoranske hry 1 (Large)
Komoranske hry 2 (Large)
Komoranske hry 3 (Large)

Vánoce

– Jak oživit Vánoční čas v centru města a velmi dobře zabavit dětské ratolesti? Třeba speciální bobovou dráhou. Vypracování projektu, realizace, montáž, demontáž, obsluha a zázemí.

Vanoce 1 (Large)
Vanoce 2 (Large)
Vanoce 3 (Large)

Video produkce

–  Specializujeme se na výrobu reklamy a zároveň její zpracování, výsledek je video upoutávka, kterou za vás rádi vymyslíme. Získáme dostatek informací, vytvoříme návrh, který společně upravíme nebo odsouhlasíme a my poté konáme. Zdokumentovaní jakékoli jiné akce je pro nás denní chléb.

Produkce 1 (Large)
Produkce 2 (Large)
Produkce 3 (Large)