Zima se nám pomalu blíží a s ní i naše pravidelné tréninky. Letos se opět můžete těšit na známé trenéry z našeho teamu. Hodně budeme jezdit ve snowparku Neklid a Klínovec, kde na Vás budou čekat skoky, bedýnky, zábradlí a další freestylové prvky. To bude naše hlavní tréninkové působiště, ale mimo to se určitě podíváme i do lesů a projedeme všechny místní sjezdovky.

 

Představujeme Vám novinku této sezóny. Máme pro Vás 2 TRÉNINKY ZDARMA! Tvým úkolem bude zakoupit balíček s 12. tréninky, který budeš mít za pouhých 5 990,-. Jenom díky pravidelným tréninkům se budou tvé výkony zlepšovat. Můžeš přijít i na jeden trénink, který stojí 1000 kč.

PŘIHLÁŠKU DO MAXIMAL ANIMAL AKADEMIE VYPLŇTĚ  ZDE.

Maximal Animal Akademie je určena všem mírně pokročilým snowboarďákům a lyžařům, kteří bez problému sjedou svah v obloučcích. Jedná se o skupinové ježdění s profesionálními jezdci, ve Ski Areálu Neklid a Klínovec. Tréninky probíhají každou neděli od 10:00h – 15:00h a scházíme se vždy u spodní stanice lanovky Cinestar. Z každého dne si odneseš profesionální foto nebo video výstup.

Na závěr si pojďme připomenout loňskou Akademii tímto videem, které vzniklo na našem poslední tréninku v zimní sezóně 2018/19. Těšíme se, až pořádně nasněží a my se zase všichni společně sejdeme na svahu a vyrazíme vstříc novým zážitkům a sportovním výkonům.