Snowboard Kemp Maximal Animal

Je vícedenní událost, díky které si odnášíš zážitek nejenom ze snowboardingu, ale i ze života okolo něj. Hlavní náplní budou triky ve snowparku, jako jsou skoky, bedýnky, zábradlí a také jízda ve volném terénu, tzv. SHRED a až skončíme na svahu máme pro tebe připravený hravý doprovodný program nebo video coaching.

Snowboard kempy jsou něčím unikátní, trenér pozná více svého svěřence a my díky tomu dokážeme výuku lépe zaměřit. Další dny učení jdou o to rychleji.

Stačí se už jenom přihlásit a společně se můžeme vydat za sportovním zážitkem jménem Snowboard kemp. Pokud tě to bude bavit, můžeme v létě pokračovat na wakeboardu.

Program

Výuka systémem: škola hrou, krásné ubytování v alpském stylu, jízda ve snowparku, jízda ve volném terénu, skoky, zábradlí, bedýnky, video coaching, soutěže, hry, vyhlídky, přátelská atmosféra, legrace, kamarádi, zábava, večerní program a párty.

Areál

Nejblíže nám jen Ski areál Klínovec nebo Ski areál Neklid. Po domluvě za Vámi můžeme dorazit do jakéhokoliv střediska v ČR / AUT / CH / ITA / FRA

Cena

Induviduální podle počtu účastníků a domluvených podmínek.
Klient hradí dopravu, ubytování, stravu, skipas a výuku trenérů.
V ceně fotky a video.

Registrace

  Termín (vyžadováno)

  Jméno a příjmení (vyžadováno)

  Email (vyžadováno)

  Věk (vyžadováno)

  Adresa (vyžadováno)

  Telefon (vyžadováno)

  Výška, váha, velikost nohy

  Vaše zpráva

  Odeslaním zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů

  Reference

  Co o nás říkají

  Co se vám nejvíce líbilo?

  Chtěli by jste něco změnit?

  Pojedete s námi zas?