Vážení přátelé a kamarádi,

společně jsme na scéně více než 10 let a věnujeme se hlavně SNOWBOARDINGU, FREESKINGU a WAKEBOARDINGU.

Rádi bychom Vás pozvali na nadcházející Maximal Animal Akademie, která pro Vás bude probíhat každou neděli ve Ski areálu Klínovec, tedy jednou týdně a začínáme 3.1.2021 a končíme 28.3.2021

Co to je M.A Akademie?

Jedná se o pravidelné tréninky ve skupině od 10:00 do 15:00, které ale nejsou určeny pro začátečníky. Naší jedinou podmínkou je, aby jedinec sjel velmi dobře svah obloučky a o vše ostatní se už postaráme my. K tomu získáš kvalitní fotografie a video.

Pokud se chceš efektivně a rychleji zdokonalit, je tohle pro tebe ideální volba. Čeká na tebe až 12 tréninků a jak už je známo, pravidelným opakováním se nejlépe zdokonalíš. Učit tě budou zkušení jezdci z týmu M.A.

Velkou výhodou je délka programu po celou sezónu. Zažiješ všechny období hor, zimu, prašan, slunce a jarní atmosféru. Ski areál Klínovec disponuje, jako jeden z mála v ČR, dvěma snowparky, Neklid a Klínovec, zde se budeme pohybovat nejčastěji.

Díky tomu získáš bohaté zkušenosti různých obtížností a nové kamarády.

Počet míst je omezen, nabíráme maximálně 16 osob.

Za registraci a zaplacení kompletního balíčku do konce roku 2020 od nás získáš vánoční slevu – 40% a 2 tréninky ZDARMA !!!

Cena    12x       trénink za   5.990 Kč    (platba do 31.12.2020)

Cena    10x       trénink za    9.990 Kč  (platba od 1.1. do 16.1.2021)

Cena       1x        trénink za    1.200 Kč  (kdykoliv od 3.1. do 28.3.2021)

NOVINKOU je modernizace programu. Vylepšili jsme osnovu učení, na svahu budeš sbírat hodnocení, dostaneš úkoly na doma a na závěr získáš akademické vysvědčení.

Vše samozřejmě zábavnou formou. Jak jinak: škola hrou.

 

Přihlášku, recenze, fotky a video najdeš zde:

https://www.maximalanimal.cz/akademie/

A pokud nemáš čas s námi trávit celou zimu, nabízíme ti vícedenní program s názvem Snowboard kemp:

Ještě musíme zmínit, že na prvním místě je pro nás samozřejmě Vaše bezpečnost a proto Vás nebudeme nutit do žádných šíleností, navážeme na Vaše dosavadní zkušenosti a ty budeme rozvíjet, tím Vás ale upozorňujeme, že snowboarding je extrémní sport, který sebou nese i určitá rizika (možná zranění).

 

Teď už jenom hodně sněhu a společně můžeme zahájit krásný čas plný snowboardingu.

Celý tým Maximal Animal se už teď těší na Tvoji účast.