Zima už je téměř za námi a my vám přinášíme souhrn z letošní MA akademie. Letošní sezóna byla velice pestrá a i náročná. Trávili jsme jí na Klínovci, kde byl bohužel věčně problém s neupraveným snowparkem a mimo Klínovec jsme jezdili i na Neklid,  kde díky výborným sněhovým podmínkám vznikl parádní park, ve kterém jsme se všichni hodně posunuli.

 

 

 

Letošní akademii jsme se snažili zaměřit hodně na freestyle a tvrdou dřinu. Naší pozornosti neunikl ani prašan, kterého bylo letos dost. A jelikož se náš tým opět vrátil ke spotům, tak jsme nemohli o spoty ošidit ani naše věrné akademiky!!!

 

 

Akademie probíhala jako vždy za každých podmínek. Neodradil nás vítr, sníh ani kobylky. I za mrazivých severský dní naše akademie brázdila krušnohorské svahy. Počasí bohužel letos moc nepřálo, byla pořád mlha, pár dní bylo přijatelně a minimum bylo slunečných. Každopádně naším heslem je, že správný jezdec si najde shred ať je jak chce.

 

To jak se naši akademici zlepšovali a posouvali, jsme pravidelně dokumentovali a vysílali do světa. Pod článek vkládáme video ze závěrečné akademie na Neklidu, které je dělané trochu jinak než dříve. Ostatní fotky a videa visí na našem facebooku, který je na konci článku.

 

 

Akademie byla proložená i kempem o kterém už jsme vás už informovali. Na závěr bychom rádi poděkovali všem co se naší akademie zúčastnili. Moc vám to šlo, byl na vás vidět velký pokrok a nadšení, my se budeme těšit na naše další shledání na kopci a nebo ve Wake parku v Chomutově, který je také pod naší správou.

 

 

 

Tým Maximal Animal